Horká Kaše

Horká Kaše@horkakase

0 followers
Follow
Horká Kaše
Makroživiny jsou jedním ze základních témat výživy. Proto jsou tématem epizody sacharidy. V tomto díle nechybí základní popis, dělení, funkce ani jejich zdroje. Řekneme si také kolik jich jíst a kdy a probereme se nejčastějšími mýty. Kromě toho se můžete těšit také na naši osobní zkušenost s nízkosacharidovou stravou a proč ne/fandíme ketodietě.
E09 Sacharidy
S01:E09
E09 Sacharidy
Horká Kaše
Pokud vás nebaví jíst dokola jenom chleba se sýrem, kuře s rýží nebo podobné nudné kombinace, tak je tenhle díl přímo pro vás. Probraly jsme, jak do jídla dodat více barev, živin a struktury. Těšit se můžete na spoustu konkrétních příkladů, až se vám budou sbíhat sliny stejně jako nám při natáčení.
07 Čím si vyšperkovat jídlo
S01:E07
07 Čím si vyšperkovat jídlo
Horká Kaše
Patříte mezi milovníky pečiva? Nebo se snažíte vyznat se ve všech druzích? Pak je tato epizoda přímo pro vás. Uslyšíte odborné informace i praktické tipy. Poradíme, kterému pečivu dávat přednost, kterému si vyhnout a co si dát na chleba, abyste si pochutnali. A nevynechejte ani část s hromadou tipů, kde koupit skvělý chleba!
E06 Pečivo
S01:E06
E06 Pečivo
Horká Kaše
Obecné informace k doplňkům stravy jste mohli slyšet v minulé epizodě. Tentokrát se vrháme na konkrétní doplňky stravy, z nichž velkou část potřebuje většina obyvatel. Jaký doplněk vybrat? Je bezpečné je kombinovat? A proč je vysoká pravděpodobnost, že i vy potřebujete déčko? Poslouchejte v nové epizodě podcastu Horká Kaše.
E05 Konkrétní doplňky stravy
S01:E05
E05 Konkrétní doplňky stravy
Horká Kaše
V další epizodě se bavíme s doplňcích stravy. Jde o specifický typ potravin, který si zaslouží zvýšenou pozornost. Jde o nesmysly, které mají z lidí tahat peníze, nebo jsou doplňky stravy spíše jednorožčím zázrakem?
E04 Doplňky stravy
S01:E04
E04 Doplňky stravy
Horká Kaše
Hýbeme se každý. Někdo sportuje, jiný dělá domácí práce a další třeba otáčí stránky knihy. Proč je pohyb důležitý a na který se zaměřit například při hubnutí? Proč není nutné a ani vhodné sportovat každý den? Jak v souvislosti s pohybem řešit výživu a co si dát před první lekcí ve fitku? To a mnohem více se dozvíte v nové epizodě podcastu Horká Kaše.
E03 Pohyb
S01:E03
E03 Pohyb
Horká Kaše
Jak by měla vypadat ideální snídaně? Proč to může být třeba i chleba s paštikou? A na co nezapomenout, když si jdete užít brunch a kam si na něj zajít? To a mnoho dalšího najdete v nové epizodě Horké Kaše.
E02 Snídaně
S01:E02
E02 Snídaně
Horká Kaše
Musíme jíst zdravě. Co přesně ale znamená slovo "zdravě"? Musíme řešit každý gram cukru? A jak může naši výživu ovlivnit to, jak budeme k jídlu přistupovat? Shodneme se na všem? O tom je první epizoda.
E01 Zdraví
S01:E01
E01 Zdraví